Coś na ząb
(ser feta sos winegret)
Cena 8 zł
Danie szefa
(schab, pieczarki, cebulka )
Cena 16 zł
Pyszny Kebab
(filet drobiowy, kap. pekińska, pomidor, ogórek, sos firmowy)
Cena 16 zł
NA słodko !
deser
Cena 10 zł
z drobiu
(filet z drobiu, ryż, warzywa)
Cena 18 zł
Prosto z grilla
(karkówka z rusztu)
Cena 16 zł
Mniam mniam
deser
Cena 10 zł
dla wegetarian
(danie wegetariańskie)
Cena 15 zł
sałatki
(sałata , cebula, jaja, tuńczyk, fasola)
Cena 8 zł
świeża rybka
(łosoś,sos koperkowy, ryż)
Cena 24 zł
Naleśniki
deser
Cena 10 zł
obiady z dowozem Kielce
Polecamy gorące zupy. Dysponujemy odpowiednimi pojemnikami jednorazowymi, które zapeniają dostarczenie ciepłych i smacznych zup w miejsce wskazane przez klienta. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy zestaw różnych zup tak aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.
Biznes Lunch
Wszystkie potrawy w naszej ofercie są przygotowywane bezpośrednio przed dostawą. Menu dań głównych jest bardzo szerokie od tradycjnych domowych 'drugich dań' poprzez potrawy staropolskiej kuchni po dania z ryb czy potrawy kuchni chińskiej. Każdy z Was znajdzie coś dla siebie w naszym menu.
catering desery
Spejalnie dla 'łasuchów' przygotowujemy zestawy deserowe. Proponujemy naleśniki czy desery owocowe. W naszej ofercie znajdziecie również przekąski i napoje. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zadzwoń teraz 605 465 022 lub 41 361 13 78.

Catering dla szkół i przedszkoli - Kielce i okolice

Catering dla szkół,żłobków i przedszkoli to prawdziwe wyzwanie, gdyż prawidłowe żywienie dzieci w wieku przedszkolnym oraz szkolnym ma duże znaczenie dla optymalnego wzrostu i rozwoju młodych ludzi. To wyzwanie także dlatego, że to „klienci” wyjątkowo wymagający i szczerzy. W tym przypadku catering dla szkół i przedszkoli musi być zapięty na przysłowiowy ostatni guzik….świeże, smaczne i odpowiednio dobrane, by zapewnić dzienną dawkę energii, witamin i składników żywieniowych. Wszystko to, co jest potrzebne do zapewnienia optymalnych warunków rozwoju i wsparcia w realizacji obowiązków przedszkolnych i szkolnych.

Opracowując od lat menu dla szkół i przedszkola w Kielcach nie zapominamy jednak o najważniejszym – o tym co lubią dzieci!

Nasze pomysły czerpiemy z obserwacji upodobań zarówno tych małych, jak i większych „klientów”, a także pociech naszych pracowników. Placówkom oświatowym (szkoły/przedszkola) oferujemy usługi cateringowe naszej firmy w postaci organizacji:

- wyżywienie całodzienne (śniadania/obiady/kolacje)
- imprezy plenerowe, pikniki
- bale

Przygotowywanie posiłków dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym to dla Nas wyjątkowa przyjemność.

Zapraszamy do współpracy!


catering dla dzieci
catering sałatki
biznes lunch catering
catering dla dzieci
przerwy kawowe